Rozhovory

Ona robí toto, on zase tamto …

Existuje veľa rôznych profesií, ktoré vyžadujú určité vzdelanie, zručnosti, schopnosti, potenciál.

Predtým, ako sa budete uchádzať o prvé alebo nové zamestnanie je vhodné poznať, aké profesie sú a vybrať si tú, na ktorú máte predpoklad a bavila by vás.

Vnímam, že je skvelé, keď pracujeme v oblasti, ktorú máme radi a v ideálnom prípade je to naša osudová práca.

Aj preto som sa rozhodla, robiť rozhovory s ľuďmi, ktorí pracujú alebo sa venujú svojej vášni. Rozhovory budú subjektívnym vnímaním danej profesie, záľuby, ale verím, že vám prinesú určitú formu motivácie, inšpirácie a nové vhľady. Vždy sa za tým skrýva nejaký príbeh, ako sa daná osoba dostala k tomu, čo robí.

Rozhovory budú mať podobné znenie otázok zámerne, aby vychádzali z rovnakého základu. Spoznáte plusy i mínusy profesií, uvediem kontakt a aj fotky, aby ste si mohli pozrieť viac k práci daných ľudí.

Ak by vás zaujímala nejaká konkrétna profesia, napíšte mi e-mail na: mail@anetasekacova.sk a ja sa pokúsim nájsť a spraviť rozhovor s takou osobou.

Rada motivuje a podporuje študentov. Sprevádza ich k hlbšiemu spoznaniu seba, svojich schopností, silných stránok. Pomáha im správne sa rozhodnúť, ktorým smerom sa majú uberať po strednej škole. Viac o Anete si prečítajte tu >> Aneta je autorkou e-booku 5 krokov k zmene.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.